Корзина
23 отзыва
+380683420898
+380683420898
СКАВАРІДКА™

Свіжа кава щойно-з-жару - це СКАВАРІДКА

Свіжа кава щойно-з-жару - це СКАВАРІДКА

12.04.17

А ви знали, що в Тернополі з'явилася нова традиція? На згадку про Тернопіль тепер купують чи дарують каву у чорних пакетиках з білим прямокутником СКАВАРІДКА. А тернополяни її купують, щоб насолоджуватися улюбленим смаком не лише в кав’ярні, а й вдома чи на роботі, беруть з собою у подорож, купують у подарунок, передають близьким чи друзям у далекі закордони.

СКАВАРІДКА - це кава з тернопільським характером. Її обсмажують саме в нашому місті. Купити її можна в магазині-кав’ярні на Валовій, 1 або замовити на сторінці закладу в соцмережах.

- Ми починали власне як кавовий бренд, - розповідає співвласник СКАВАРІДКА Назар Андрушко. – Відбираємо якісне зелене зерно, самі його обсмажуємо і пакуємо на власному виробництві. Наша продукція сертифікована, відповідає ГОСТ. Нашу каву готують у багатьох закладах Тернополя, де ми є кавовим партнером. А в кінці жовтня минулого року відкрили власний магазин кави з дегустаційним залом.

Це не просто кав’ярня в Центрі міста, де можна посидіти, поспілкуватися, відпочити, попити смачної кави з еклерами. Тут можна вибрати і купити саму каву – змелену чи в зернах. Адже СКАВАРІДКА - це насамперед крамниця кави, де є можливість отримати всю інформацію про зерно та його походження. А наші кваліфіковані бариста допоможуть вибрати саме ту каву, яка вам до вподоби – солодшу чи гіркішу, з фруктовими нотами чи з смаком чорного шоколаду. Порадять і ступінь помолу кави під Ваш метод заварювання, щоб напій смакував найкраще. Адже хтось любить запарювати каву, комусь більше смакує кава з джезви, хтось любить її варити в гейзерній кавоварці, а хтось надає перевагу каві з кавомашини.

- Ми працюємо виключно з 100%-ою арабікою, - каже Назар Андрушко. - Нашу каву ми ретельно відбираємо, усі зерна в нас одне в одне. Під кожне зерно вибираємо свій спосіб обсмажування, контролюємо температуру, час обсмажування, вологість та інші параметри. Ми вміємо зафіксувати ідеальний профіль кави, коли кава найбільше розкриває свій смак і аромат. А в цьому власне і є мистецтво обсмажування зерна. Дотримання балансу усіх параметрів і дає неповторний смак кави. Ми любимо свою роботу і вміємо це робити.  

У магазині кави і водночас кав'ярні СКАВАРІДКА легко обирати: тут постійно свіжосмажена Бразилія Сантос, Гондурас Високогірний, Ефіопія Йоргачеф, Колумбія без кофеїну.

- Ми свідомо йшли до того, щоб людині було легко робити вибір, - кажуть в закладі. -  Зараз це три відпрацьованих сорти зерна і кава без кофеїну. Тестуємо ще два. Так краще знайомитися з кавою. Можливо, перед тим як купити нашу каву, треба прийти і спробувати ці сорти, щоб запам’ятати їх. Звикнути до думки, що каву варять не з перепаленого зерна, яке нагадує вугілля. У нас свою каву знайде і гурман, і той хто хоче просто купити смачну каву.

Спеціальна упаковка для меленої кави - на зіпері, з дихаючим клапаном. Так максимально зберігається аромат кави. На кожній упаковці є дата, коли її обсмажили. Кава є в упаковці по 100, 250, 500 г і по кілограму.100 г кави коштує від 49 до 64 грн. Найдорожча кава у крамниці – з Ефіопії. Головний сорт бренду - Гондурас Високогірний. З ним працює багато зіркових кавоварів України.

Ви легко запам'ятаєте характерну чорну упаковку з білим прямокутником, з цікавим символом і назвою бренду.

- Наш бренд – простий і зрозумілий. Він про каву, про зерно, для людей, - розповідає дизайнер Анна Шашуріна. – Чорний і білий колір - це мій життєвий підхід до простого. Мова йде не про золоту середину, а про рівно важливі речі в житті, в роботі, і в каві. Наша упаковка символізує баланс. Найважливіше для кави – це баланс смаків. Тому чорне і біле – це про баланс і про простоту.

А знак з двох півкіл – це і половинка зерна кави, і обрис горнятка кави з блюдцем. Так згори виглядає і машина для обсмажування кави - ростер. Більшість приладдя для заварювання кави згори мають вигляд круга. Ось те, що означає цей знак окрім букви С, з якої починається назва бренду.

В СКАВАРІДКА є все, аби кава смакувала особливо. В закладі ви дегустуєте каву з посуду, в якому її готують на чемпіонатах світу з приготування цього напою. А щоб кава смакувала особливо вдома, тут можна придбати керамічний посуд ручної роботи.

А до кращого смакування кави завжди можна прихопити колекцію ексклюзивних еклерів ручної роботи в красивій подарунковій упаковці.

Відкривайте для себе каву світу і пам’ятайте: життя не таке довге, щоб пити неправильну  каву! Насолоджуйтеся щойно-з-жару кавою СКАВАРІДКА!

 

Магазин кави/кав’ярня СКАВАРІДКА: м. Тернопіль, вул. Валова, 1.

Щодня з 8:00 до 22:00.

Марія ЛІСОВА